کلمات ترکیبی در انگلیسی سطح پیشرفته English Collocations in Use Advanced

کلمات ترکیبی در انگلیسی سطح پیشرفته English Collocations in Use را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

کلمات ترکیبی در انگلیسی سطح پیشرفته English Collocations in Use Advanced

خوب فهمیدن کلمات ترکیبی یا همان Collocations در زبان انگلیسی برای حرف زدن روان ضروری است. استفاده از کلمات ترکیبی نوع نوشتن و حرف زدن شما را به زبان انگلیسی بهبود بخشیده و در عین حال در بسیاری از امتحانات زبان نیز به درد می‌خورد. یادگرفتن صحیح کلمات ترکیبی در عین حال به شما کمک می‌کند که از اشتباهات متداولی که دانشجویان زبان مرتکب می‌شوند، جلوگیری کنید. این کتاب صدها کلمه‌ی ترکیبی را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و آن‌ها را در نوشتارهای نمونه مثال می‌زند. در پست های قبلی یک کتاب با این مضمون قرار داده بودیم که برای سطح متوسطه دانش زبان مفید بود حال سطح پیشرفته این کتاب را برای شما قرارداده ایم که بالغ بر 1500 کلمه مرکب را در قالب متون و نوشته ها و مکالمات ارائه و آموزش می دهد. در انتهای کتاب هم جواب تمرینات آمده است. در این کتاب همچنین نکاتی برای پرهیز از اشتباهات در حین استفاده از کلمات انگلیسی به شما توصیه می شود.

English Collocations in Use Advanced

English collocation in use Presents and explains over 1,500 word combinations in typical contexts using tables, charts, short texts and dialogues.
Contains a comprehensive answer key and full index for easy reference.
English collocation in use Includes tips on learning strategies and ways to avoid common mistakes.
English collocation in use Informed by the Cambridge International Corpus to ensure that the most frequent and useful collocations are presented

محتویات

  • خرید دانلودی کلمات ترکیبی در انگلیسی سطح پیشرفته English Collocations in Use Advanced

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *