0
09178169907 | 09336863931

بررسی فعل flock در زبان انگلیسی

Flock

بررسی فعل flock در زبان انگلیسی را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

در این مقاله آموزشی در وب سایت کاردوانلاین قصد داریم درباره فعل flock (به معنی عده ی زیادی افراد بیان و در جایی تجمع کنن) کاربرد و حروف اضافه ای که به همراه این فعل می آیند، صحبت کنیم. امیدواریم که تا پایان این مقاله ی آموزشی ما را دنبال کنید تا بتوانید مطالب بیشتری را فرا بگیرید.

بررسی flock to /into/down

نکته ای باید دقت کنید این است که فعل هایی مثل flock ممکن است که با حروف اضافه مختص خودشان در جمله به کار بروند و اگر ندانیم که در جمله از کدام حروف اضافه استفاده کنیم و حرف اضافه ی اشتباه را به کار ببریم جمله ی ما نادرست است. در این ساختار فعل flock با حروف اضافه to و into و down همراه است. در اینجا فعل flock به همراه حرف اضافه to را در مثال زیر بررسی می کنیم.

People have to flocking to the exhibition.

مردم دارن به سمت نمایش میان.

در این مثال کلمه exhibition به معنی یک نمایش است.

کاربرد ساختار flock to do something

زمانی از این ساختار flock to do something استفاده می کنیم که می خواهیم بگوئیم که عده ای از افراد دارن میان به مکانی که کاری را انجام بدهند. برای اینکه این ساختار را بهتر درک کنید به مثال زیر توجه کنید.

Tourists flock to see the town’s medieval churches and buildings.

توریست ها می ایند که کلیسا ها و ساختمان های زمان قرون وسطی شهر را ببینند.

Tourists flock to see the town’s medieval churches and buildings

در این مثال بعد از فعل flock از حرف اضافه to استفاده کردیم و بعد از آن فعل به شکل ساده آمده است. ضمنا کلمه medieval به معنی وابسته به زمان قرون وسطی هست.

در پایان از شما تشکر می کنیم که بار دیگر با این آموزش نیز همراه شدید. امیدواریم که مطالب مفید را تا به اینجای کار فرا گرفته باشید.از شما دعوت می‌کنیم که برای یادگیری کامل مطالب مربوط به این مقاله ی آموزشی، حتماً فایل صوتی و فایل PDF مربوطه را از قسمت زیر دانلود کرده و به این جلسه از کلاس استاد مرتضی گیتی صورت کامل گوش بدهید.

نهایتاً از استاد مرتضی گیتی برای تنظیم این مطلب آموزشی تشکر می‌کنیم و توصیه می‌کنیم که از کلاس خصوصی تافل (TOEFL) در شیراز (حضوری و آنلاین) و کلاس خصوصی ایلتس (IELTS) در شیراز (حضوری و آنلاین) و کلاس خصوصی مکالمه و اسپیکینگ زبان انگلیسی در شیراز (حضوری و آنلاین) برای دیدن شرایط حضور در کلاس های ایشان و از رزومه استاد برجسته زبان انگلیسی و ایلتس و تافل مرتضی گیتی برای مطالعه کردن رزومه کاری ایشان دیدن بفرمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *