دوستان عزیز، در حال حاضر در اتصال به درگاه پرداخت دچار مشکل هستیم. لطفاً، به منظور ثبت سفارش، پرداخت و دریافت محصول مورد نظر با استفاده از دکمه واتس اپ قرار گرفته در قسمت پایین سمت چپ وبسایت با ما ارتباط بگیرید. با تشکر.

بانک مکالمات واقعی و عامیانه زبان انگلیسی

یکی از موضوعات بسیار مهم و در اولویت برای افرادی که شروع به یادگیری زبان انگلیسی می کنند تقویت مهارت مکالمه و یا اسپیکینگ است. صحبت کردن به زبان انگلیسی می تواند بسیار فرایند لذت بخشی باشد. این موضوع بدان دلیل است که نه تنها شما حس استفاده کردن از مهارت خود را کسب می کنید بلکه ضمن صحبت کردن در حال پیشرفت نیز هستید. در این قسمت سعی می کنیم نکات و ترفندهای مفیدی را برای تقویت هرچه بهتر مهارت مکالمه در زبان انگلیسی به شما ارائه بدهیم.

از تکنولوژی استفاده کنید.

تلفن همراه شما می تواند یک ابزار بسیار مفید در روند یادگیری زبان انگلیسی باشد. قابلیت هایی از قبیل ضبط کردن صدا و سپس گوش کردن به آن و یا استفاده کردن از اپلیکیشن های مختلف برای یادداشت برداری و یا سازماندهی کردن جلسات تمرینی می می‌توانند بسیار مفید باشند. امروزه تمامی تلفن های همراه اپلیکیشن هایی را تحت عنوان voice recorder به منظور ضبط صدا در اختیار شما قرار می دهند. علاوه بر این موضوع از اپلیکیشن هایی که تحت عنوان notes در تلفن همراه شما وجود دارند می توانید به منظور یادداشت برداری استفاده کنید.

هرچه می توانید به زبان انگلیسی گوش کنید.

گوش کردن یکی از بهترین روش های تقویت مهارت های شما در زبان انگلیسی است. گوش کردن به محتواهای صوتی مثل پادکست ها، اخبار، فیلم های سینمایی، کتاب های داستان و… می تواند شما را در تلفظ صحیح کلمات یاری کند. علاوه بر این موضوع گوش کردن به محتوا ها و سپس تکرار کردن آن ها کمک می کند تا واژگان و قواعد دستوری که برای شما غریبه هستند کم کم به کلمات و قواعد آشنا تبدیل شوند. به عبارت دیگر گوش کردن یکی از روش های بسیار عالی برای کسب exposure است.

با صدای بلند بخوانید.

با صدای بلند خواندن بعضی از محتواها و تقلید کردن از یک گوینده می تواند بسیار جذاب باشد. این موضوع کمک می کند تا شما خود را در نقش شخص اصلی ببینید و تلاش کنید که شبیه به او کلمات و عبارت ها را استفاده کنید. در انجام این تمرین بایستی نهایت تلاش را انجام بدهید تا کلمات و جملات را دقیقاً شبیه به شخص اصلی بیان کنید. این موضوع کمک می کند که این کلمات هر چه بیشتر در حافظه شما تثبیت شوند و احتمال توانایی شما به استفاده کردن از آنها در شرایط واقعی بیشتر شود.

از یک دیکشنری خوب استفاده کنید.

استفاده کردن از یک دیکشنری خوب می تواند تاثیر بسیار چشمگیری در روند تقویت زبان انگلیسی شما داشته باشد. امروزه دیکشنری های بیشماری به صورت آنلاین و یا به صورت نرم افزار در موبایل و کامپیوتر موجود هستند. این دیکشنری ها اغلب به زبان های فارسی و یا انگلیسی منتشر می‌شوند. یکی از برتری های بسیار ارزشمند دیکشنری های نرم افزاری نسبت به دیکشنری های کتابی سرعت سرچ کردن کلمات در آن ها و البته ارائه تلفظ انسانی برای هر کدام از کلمات می باشد. این دو موضوع در استفاده کردن از دیکشنری های کتابی وجود ندارد. با استفاده کردن از یک دیکشنری مناسب مرتباً با مثال های واقعی روبرو می شوید تا بتوانید نحوه استفاده صحیح از خدمات مورد نظر را فرا بگیرید.

از مکالمات واقعی استفاده کنید.

یکی از دیگر ترفندهای تقویت مهارت مکالمه استفاده کردن از دیالوگ ها و مکالمات واقعی است. این موضوع برای زبان آموزان سطح میانی به بالا کمک می کند تا بتوانند با زبان انگلیسی واقعی که شاید گاهی نسبت به زبان انگلیسی موجود در کتاب ها متفاوت می باشد رو به رو شوند. مکالمات واقعی کمک می کنند تا شما با طیف وسیعی از موضوعات مختلف که هر کدام از آنها حاوی کلمات و عبارت های خاص هستند روبرو شوید.

از همین جهت آموزش پیش رو را به صورت رایگان از وب سایت کاردوآنلاین برای شما در نظر گرفتیم در این آموزش شما با تعداد بیشماری از مکالمات واقعی زبان انگلیسی رو به رو خواهید شد. هر مکالمه را به همراه فایل صوتی آن در نظر گرفته ایم تا بتوانید تلفظ خود را نیز تقویت کرده و به انجام تمرین های ذکر شده بپردازید. امیدواریم که این آموزش رایگان نیز بتواند در روند پیشرفت شما در زبان انگلیسی نقش تأثیرگذاری را ایفا کند.