دوستان عزیز، در حال حاضر در اتصال به درگاه پرداخت دچار مشکل هستیم. لطفاً، به منظور ثبت سفارش، پرداخت و دریافت محصول مورد نظر با استفاده از دکمه واتس اپ قرار گرفته در قسمت پایین سمت چپ وبسایت با ما ارتباط بگیرید. با تشکر.

مکالمات واقعی زبان انگلیسی: دارم توی کار غرق میشم!

مکالمات واقعی زبان انگلیسی (زندگی): دارم توی کار غرق میشم!

در این مطلب از وبسایت کاردوآنلاین، یک درس دیگر با عنوان دارم توی کار غرق میشم! از مجموعه دروس مکالمات واقعی زبان انگلیسی در دسته زندگی را برای شما در نظر گرفته ایم. این مجموعه دروس مکالمه زبان انگلیسی به شما کمک می کنند که در قالب دیالوگ های واقعی، تعدادی زیادی از اصطلاحات و عبارات عامیانه زبان انگلیسی را فرا بگیرید. برای یادگیری هر چه بهتر این مکالمات، آنها را به همراه ترجمه و فایل های صوتی مربوطه تنظیم کرده ایم. لیست کامل دروس مربوط به این سری آموزشی را می توانید در مطلب بانک مکالمات واقعی و عامیانه زبان انگلیسی مشاهده کنید.

دارم توی کار غرق میشم!

I’m up to my neck in work!

کاتلین: بیا استراحت کنیم و قهوه بخوریم، نظرت چیه؟
یولاندا: کاش می‌تونستم، اما نمی‌تونم.
کاتلین: چی تو رو انقدر مشغول کرده؟ ساعت‌هاست که اونجا نشستی. باید قدم بزنی. نمی‌تونی برای همیشه با کامپیوتر کار کنی.
یولاندا: خب، دارم توی کار غرق میشم. باید این گزارش رو تمام کنم. سارا تا ظهر بهش نیاز داره. نمی‌خوام به خاطر تموم نکردن کارم تا آخر زمان مقرر سرزنش بشم.
کاتلین: وای، پس وقتت تنگه.

Cathleen: Let’s take a coffee break, shall we?
Yolanda: I wish I could, but I can’t.
Cathleen: What keeps you so busy? You’ve been sitting there for hours. You’ve got to walk around. You can’t just stay on computer forever.
Yolanda: Well, I’m up to my neck in work. I’ve got to finish this report. Sarah needs it by noon. I don’t want to be scolded if I can’t finish my work by the deadline.
Cathleen: Wow, that’s cutting it close.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *