دوستان عزیز، در حال حاضر در اتصال به درگاه پرداخت دچار مشکل هستیم. لطفاً، به منظور ثبت سفارش، پرداخت و دریافت محصول مورد نظر با استفاده از دکمه واتس اپ قرار گرفته در قسمت پایین سمت چپ وبسایت با ما ارتباط بگیرید. با تشکر.

مکالمات واقعی زبان انگلیسی: امروز برنامه‌ام خیلی فشرده‌ست!

مکالمات واقعی زبان انگلیسی (زندگی): امروز برنامه‌ام خیلی فشرده‌ست!

در این مطلب از وبسایت کاردوآنلاین، یک درس دیگر با عنوان امروز برنامه‌ام خیلی فشرده‌ست! از مجموعه دروس مکالمات واقعی زبان انگلیسی در دسته زندگی را برای شما در نظر گرفته ایم. این مجموعه دروس مکالمه زبان انگلیسی به شما کمک می کنند که در قالب دیالوگ های واقعی، تعدادی زیادی از اصطلاحات و عبارات عامیانه زبان انگلیسی را فرا بگیرید. برای یادگیری هر چه بهتر این مکالمات، آنها را به همراه ترجمه و فایل های صوتی مربوطه تنظیم کرده ایم. لیست کامل دروس مربوط به این سری آموزشی را می توانید در مطلب بانک مکالمات واقعی و عامیانه زبان انگلیسی مشاهده کنید.

امروز برنامه‌ام خیلی فشرده‌ست!

I’ve got a pretty tight schedule today!

سینتیا: سلام، ویکتور، فکر می‌کنی امکان داره که امروز با هم صحبت کنیم؟
ویکتور: خیلی دوست دارم، اما امروز برنامه‌ام خیلی فشرده‌ست.
سینتیا: اوه، چکار داری می‌کنی؟
ویکتور: خب، من باید یک گزارش رو تا ده تموم کنم. بعد باید به فرودگاه برم تا یکی از مشتری‌هام رو ساعت یازده سوار کنم. بعد از اون، سر ناهار باهاش جلسه دارم. فکر کنم تا ساعت دو استراحت نداشته باشم. اما بعدش، از سه تا پنج، باید در جلسه کارکنان ارشد شرکت کنم.
سینتیا: وای، پس وقتت تنگه.

Cynthia: Hi, Victor, do you think it’s possible for us to have a talk sometime today?
Victor: I’d love to, but I’ve got a pretty tight schedule today.
Cynthia: Oh, what have you got going on?
Victor: Well, I’ve got to finish a report by ten. Then I have to drive to the airport to pick up a client of mine at eleven. After that, I’ll have a meeting with him over lunch. I guess I won’t have a break until two o’clock. But then from three until five, I have to attend a senior staff meeting.
Cynthia: Wow, that’s cutting it close.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *